Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz stifi #5326 üzenetére

    Én csináltam egy csomó tesztet, biztos, ami biztos... Annyira nem is kellett volna pedáloznom, hogy meglegyen, de nem baj :)

    Ma viszont szép idő volt. Mentünk egy köröcskét a közelben, volt benne Fenyőfő és Bakonybél, szép helyek. De hogy mennyi szar út van Veszprém megyében... Mindig is volt pár emlékezetes, de most valahogy jobban feltűnt, hogy mennyi. A szél is szórakozott néha kicsit, nekem is az idei 2. gurulásom (az első a szezonnyitó találkozó volt Sukorón), de jó volt :D Bátorság szempontjából jobb vagyok, mint a gyenge tavalyi évemben bármikor (2010 novemberében voltam topon), talán idén sikerülni fog egy picit fejlődni... Most inkább visszafogtam magam, nagyon rászabadulni a motorozásra tavaszi napsütéses ereszdelahajam állapotban inkább nem kéne. No meg Alvaro is előttem volt. Majd megyek egyedül is persze. Néha ütközik az élvezetes motorozásról alkotott elképzelésem Alvaro "úgy megyek, hogy nehogy véletlenül fékezni kelljen, ha valaki szembejön az út közepén" hozzáállásával. Amúgy pici erdei útról van szó, ami kivételesen egészen jó volt, csak keskeny. Kedvelem a hangulatos kis utakat és menni akarok rajtuk. Nem 50-nel.
    Megnéztük a Fenyőfő és Bakonyszűcs közötti földutat. Hupás, ahogy elvárható és néhol kicsit homokos... Azt annyira nem szoktuk szeretni.
    Még nem tudnék többszáz km-eket menni, kissé görcsösen fogom a kormányt, főleg homokon és szélben... :U
    Zircen meg kellett itatni Cilit, aki az utolsó cca. 1 km-t motor nélkül tette meg, annál az egyszerű oknál fogva, hogy kifogyott a benzin, volt tartalék, de nem tudtuk átállítani, nehezen mozgott a benzincsap. Még jó, hogy nem tolni kellett, hanem legurult a lejtőn :) Picit 3 liter fölötti az átlag, de hát ez ilyen első tavaszi tank, széllel és mifenével, a legközelebbi valszeg jobb lesz. Nem mintha az olyan sokat számítana, én inkább élvezetre optimalizálok. Annyira jó, hogy itt lakom a Bakony keleti csücskén és a legközelebbi kis szerpentinhez csak le kell gurulnom az aszfaltig :)

    Rengeteg motorost láttunk, most mindenki rászabadult az utakra :)

Új hozzászólás Aktív témák