Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NINJA_V

    tag

    válasz Gaboman #4137 üzenetére

    Nyilvan csontokat lehet erositeni kulonbozo terhelesekkel, utessekkel, de egy rendszeresen sportolo ember szamara felesleges, mivel a csont, ugy is alkalmazkodik az adott tevekenyseghez.Max akkor tudom elkepzelni, ha thaibox bajnoksagra keszul az ember es el akarod torni a masik labszarat, vagy okollel akarsz falatbontani vagy sipcsonttal fat vagni.
    Izuleti fajdalmak kezelesere vagy erositesere nem jo az utogetes, az izuletek kicsit osszetettebbek ennel. Izuletek kezelesere a legjobb a pihenes, funkcionalis edzes, vitaminok, nyujtas lazitas...

    shiNIN:Csuklo fajdalomra nem biztos, hogy a legjobb gyogyir az aikido. En 8 evet toltam, de kivan tole mindket csuklom, recseg ropog, faj...persze, az en "faszagyerek vagyok" hozzaallasom kozrejatszott.... Amit Integra is emlitett, powerballozas nekem is sokat segitett, erdemes kiprobalni....

    Visszaterve az eredeti temahoz, a motoros alapozashoz, ero-allokepesseg javitasat mindenki ugy csinalja ahogy tudja, szereti, lenyeg hogy csinalja. Szerintem a legjobb teli felkeszules meg mindig az offroadozas, bar ez kisse dragabb mint a futkarozas, de lenyegesen hasznosabb szvsz. Mondjuk egy kocamotorosnak nem hiszem, hogy barhova is kellene keszulnie, de egy palyazonak offroadosnak vagy versenyzonek mar illik csinalni.

    (Ezt az utobbi tizenakarhany hsz-re reagaltam nem csak a tiedre..)

    [ Szerkesztve ]

    Two Strokes and Four Jokes

Új hozzászólás Aktív témák