Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz BoB #37039 üzenetére

    bevallom, nekem sosem segített, sosem volt időm ilyenre figyelni esésekkor, pedig gyerekkorom óta verekszem és nem vagyok teljesen ügyetlen benne :B motoros esés meg... puff, csatt, reccs, mire felfogtam, már vége is volt, kb ennyi a történet. :DDD

    szegény amúgy minimális sebességnél esett, bedőlt motorral és megijedt, nem engedte magát leesni a motorról, hanem motorral együtt eldőlt, megakarta támasztani magát, oszt ennyi, az egész súllyal csuklóra terhelt szegény és csak utána dőlt el :( pedig a motoron ott volt az extrém méretű bukócső, annak meg se kottyan.

    mocsanisi:
    nem fog tetszeni amit mondok, de most kaptál az élettől egy lehetőséget arra, hogy rendesen motorozz :) javítsd meg a műszaki dolgokat szakszerűen, a műanyagot a hüllőnél gyönyörűen meghegesztik, ezek jó minőségű gyári műanyagok, könnyű vele dolgozni. visszakapod, fújd le egyszerű, legolcsóbb fehérre és kész. motorozz ne kávézózz. ha most megint pénzt ölsz patika motorra, akkor megint abba a csapdába fogsz esni, hogy jajj, csak el ne ess, mert megint mennyibe fog kerülni rendbehozni.. amíg nem szabadulsz ebből az ördögi körből, nem fogsz egyről a kettőre lépni. mi lesz így legközelebb a kocsisorok között a hungárián? csak még jobban fogod rángatni a motort idegességedben, vagy be se mész oda többet. ez nem megoldás.
    de ha rám nem hallgatsz (ami evindens:D), halgass yodára, legolcsóbb, legszarabb gyorszáras idomszett, ami könnyen és gyorsan javítható és kész. összehasonlíthatatlanul jobb így motorozni :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák