Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F1DO

    senior tag

    válasz stifi #13467 üzenetére

    Nálam egyszer motorvételnél úgy csinálták a próbakört, hogy jött a srác két haverjával, hogy megnézik a motort. Tetszett nekik, és akkor mehet-e a próba. (gondoltam egy 15 perces karika és kész). Már az gyanús lett, hogy ketten ültek fel rá és úgy hajtottak el. Nem voltak nagy májerek, nem motorszerelők voltak, vagy ilyesmi. Telik az idő, 20 perc, fél óra, már nem tudtam lassan mire vélni a dolgot, közben dumálok a harmadikkal, - majd úgy 40 perc múlva értek vissza, kérdem mi újság?

    Tetszik nekik, jó a motor, csak volt egy kis forgalom az M0-áson.. (az Örs Vezér térnél találkoztunk.) Kiderült, hogy a két srác 160-170-el száguldozott (csupasz motor volt, plexi rajta sehol) - tudni kell, hogy én nem mentem még ennyivel vele.. (rövid ideig volt nálam a gép). Végül nem lett semmi probléma, el is vitték zokszó nélkül de...

    Nem azt mondom, tényleg ki kell próbálni valahogy a motorkerékpárokat, és nem is úgy hogy 60-al éppen végigváltogatod a fokozatokat és kész, de ugyanakkor mi van ha pl ezek összeszednek valami tetemes bírságot a gyorshajtásukkal és nekem meg kijön a csekk róla?

    Azon gondolkozom hogy valami előre kinyomtatott megegyezést íratnék alá a vevőjelölttel, amiben vállalja a próbaút alatt esetlegesen bekövetkezett 'károkat'.
    Ezenkívül meg vagy tegye le a pénzt addig, vagy valóban utasként kell vinni, eseleg autóval jöjjön mögöttem és nézze meg menet közben, úgy menjünk egy karikát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák