Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Topiccsendőr #122795 üzenetére

    ok, igazad van, de nem tudom mi volt benne, mert amikor vettem (kereskedőnél, de használtan), akkor ők lecserélték. (valamire, ami szerintük jó volt), szerintem meg (utólag persze) nem !

    "kapcsolasi erzetre"
    Nemcsak éreztem, hallottam is. :), de mindegy, nem szép szidni, főleg, hogy azt se tudom mi volt benne, szóval igazad van. Amit akkor beletöltöttek az szar volt. Alig vártam az olajcserét, ennyi. Ez az Eni -vel a rá következő 30e km-en sosem volt, sőt mikor eladtam, mondtam a vevőmnek, hogy figyi megvettem az olajat, oda adom, de még nem kell cserélni, de mikor megnéztem pontosan, hogy mikor kéne, kiderült, hogy már de.

    Amit szerettem volna mondani, hogy számomra ez azért volt tanulságos (persze nem próbáltam ki 5 féle olajat, hagyatkoztam más tapasztalatára is), mert egy "túlbiztosított" olajat vettem, amit a motor nem igényelt volna, de nekem mégis érezhető volt a különbség.

    Mint amikor elmondod az ügyfelednek, hogy neki 16 Giga RAM több mint elég, majd felbővíti 32-re és azt mondja, hogy gyorsabb. :D Lehet nincs így, de azt érzi...

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák