Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz F1DO #120258 üzenetére

    Nekem most van először olyan motorom amiben van minden elektronika ami most elérhető a motorokban és számomra nagyon furcsa, mert nem így "szocializálódtam" :)
    Van Kecskeméten egy aluljáró aminek mind a két bejáratánál mindig van egy gyengébb vízfolyás. Ezt minden motorommal kicsit kihasználtam mert lehetett rajta jókat driftelni meg mire beértem az aluljáróba a motorok hangja is kellemes volt.. ;] (tudom rossz ember vagyok)
    A mostani motorommal a múlt héten ezen az aluljárón mentem át és gondoltam bejátszom a szokásos driftet. Hát nagyon nem történt semmi. Megforgott a hátsó kerék meg minden de kb nulla érzést adott az analóg gépekhez képest. Persze a TC lámpa villogott mint a barom, meg éreztem hogy kicsit megkapar de semmi extra. Furcsa lesz az új világ az biztos. Nekem van egy olyan mód amiben minden ki van kapcsolva de alap esetben nem választható csak ha leveszem a hátsó ülést és az alatt lévő csatiba bedugok egy jig-et amivel engedélyezni tudom az "analóg" módot.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák