Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #112788 üzenetére

    Köszi szépen! :R

    Akkor más nincs mint előre dob rendel feltesz csövek mentén kipasztáz ne fújhasson ki próbakör ha nem torpan akkor jó vagyok ha torpan, tűt feljebb tesz próba majd ismétel. Ha nem tudom feljebb tenni akkor meg nagyobb fúvóka tű gyári helyzetbe n repeat és egyszer csak jó lesz kb.

    Mi van ha túl dúsra teszem véletlenül? Mit fogok tapasztalni kb? Mi a hátránya ha túl dús a keverék? Ha túl dús alacsonyabb hőfokon üzemel nem?
    Most akarok belevágni és megcsinálni mert a 25KW kit kiszedése amúgy is fúvóka cserével és rugó cserével jár. Akkor meg megéri már hozzá szenvedni. :B
    Jól sejtem, hogy vagy DBKillerrel vagy anélkül kell beállítsam mert a síp önmagában tud annyit visszafogni, hogy szintén befolyásoljon? (A hangosabb vagyis nyitottabb elv miatt.)

    @Predator2: Ha E-Learninges vagy a Nexius vagy Nexus (a franc emlékszik már :D ) Learning-es cucc végén lesz próbavizsga az elég jó háttéranyaggal dolgozik és nagy kérdés repertoárral. :K

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák