Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz Geresics #112448 üzenetére

    "..hogy majd jól megmutassa." - Amit leírtál nekem nem az jön le belőle, hogy bármit meg akarna mutatni hanem az, hogy anyagilag nem úgy van elengedve mint ahogy egy ilyen hobbihoz kellene.

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

  • duni84

    aktív tag

    válasz Geresics #112448 üzenetére

    ciki vagy sem: én tényleg kb 5-ért szoktam tankolni. több egyszerűen nem fér bele :( max körbe tudnám csorgatni, hogy 10-et fizessek a tankolásért, meg agyonüssön a kutas.

    - mellesleg az ingyenes tréningeknél gondolom nincs arra kapacitás, hogy pl elsőbbséget élvezzenek a kezdők, pedig egyszerű lenne: nem érkezési sorrendben fogadni az embereket, hanem pl mindenki küldjön email-ben egy fotót a jogsijáról (gdpr tájékoztatót mellékelni a tréning meghirdetéséhez), aztán úgy döntik el, hogy kinek a legfrissebb, esetleg írjon mellé 2 mondatot, mint pl "a jogsim ugyan 35 éves, de 34 éve nem ültem motoron, jó lenne újrakezdeni". nyilván ilyen megoldással is lenne hőbörgés, hogy miért pont engem hagytak ki, de még mindig egy fokkal jobb, mint amikor pl kikerül az XY motoros magazin facebook oldalára és 5 perc múlva betelik.
    - a fizetős tréningek meg sokszor elég bénán vannak "eladva". az ember megnézi a fotókat, esetleg rövid snitteket és nem érzi úgy, hogy ez többet adna, mintha tavasszal körözne egy picit a tesco parkolóban
    - a kezdőknek pl szerintem eszükbe sem jut, hogy pl a decathlonban vehet 5000 forintért 40db görkoris bóját, amiket kerülgethet bármilyen lebetonozott/térközevezett placcon, ahol senkit sem zavar. nyilván nem ugyanolyan profi, mint bármelyik tréning, de a semminél ezerszer jobb. én pl szoktam ilyet csinálni tavasszal, aztán ha valamelyik ismerősömnek van kedve, akkor eljön ő is körözni, meg bóját döntögetni 1-2 órát. youtube-ról meg bárki ellesheti, hogy hogy érdemes felrakni a "pályát" gyakorláshoz. akár totál kezdőként is. ne ezt is valahogy bele lehetne verni a kezdők fejébe, de kb ez lenne az online közösségek/motoros magazinok tényleges haszna (a nemfizetett reklámok tesztek helyett)

    a rövid verzió ismét: szerintem nagyon sokan tankolunk ötösér'

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák