Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz dellfanboy #108282 üzenetére

    könyök és térdvédőm van városra, nyárra és hüvösebb 5-10 fokra (pl.[link] ez hidegben is teljesen jó viszont városban nyári napon meleg) hogy a keszyüt már ne is említsem , mert az annyira alap minr a sisak) azokkal teljesen jól elvagyok , nem okoznak gondot, azért nem is említettem.
    nyáron városban most ilyet használok mint ez ( nem itt vettem,de ez most léányegtelen)[link]
    Tudom most ezen bizonyára sokan megbotránkoznak hogy huu meg gagyi és biztos nem sokat ér olyan szituban mint amibe runner 125 keveredett nemrég ( javulást neki ! ), meg egy motoros farmer többet véd, de ezt akkor is felveszem ha a lidlbe ugrok el csak, gyorsan kezelhetö kényelmes, enélkül ( vagy a másik nélkül) nem megyek egy métert se
    tudom, nem topkategóriás egyik sem, de magam is ügy vélem mindenképp jobb velük mint nélkülük.
    Egyébként a hátprotektor eleinte nagyon nem tetszett de mostanra egészen jól összeszoktunk, hüvösebb időben kifejezetten nagyon jó, 100 körül/felett nyáron se gond már csak a városban kabátban kombo
    A környezetem is megszokta már jó ideje( nem mindta nagyon érdekelne) hogy ilyenekvannak rajtam örökké, nem tartanak már furcsának emiatt, ( csak a hátam mögött :D ) természetes lett nekik is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák