Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz emre #106147 üzenetére

    Na de ez normális?Mert abszolut nem az, nem szeretnék így gondolkodni, főleg ahogy írod is, van pénzük.Ez ugyan úgy érvényes a motorozásra is.Most mi kell teljesítmény vagy kevés fogyasztás?Mert a kettő együtt nem megy ha ki is használod belőle amit tud.

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

  • HSM

    félisten

    válasz emre #106147 üzenetére

    Azért ezt a kategóriát már én sem értem. Viszont az eléggé zavar, hogy miért próbáltok ilyennek beállítani. Mi alapján? Mert nem akarok 8-9L-t zabáló motort, ha van olyan is, ami nem ilyen? :F

    (#106148) Gaboman: "Mert a kettő együtt nem megy ha ki is használod belőle amit tud."
    Mondod te. ;) Az SV650-nél pont azt tapasztaltam, hogy bár nem a legerősebb motor, de megy rendesen, és ha húzom neki sem lesz hirtelen az 5L-ből 10L-es fogyasztás, és ezt éppen szeretem benne, hogy nem kell azon gondolkozzak motorozás közben, hogy nem-e inkább 110-el kellene csak mennem 130 helyett, hogy ne 8L-t kérjen, hanem csak 6-ot... :DDD Az ilyen benzinspórolós használatok gondolatától engem is kiráz a hideg. Ha váltok is ezt szeretném megtartani, nem kell nekem 200LE, de ne is egye két pofára a benzint. Az MT09 blokkja jó kompromisszumnak tűnik, az alul is erős karakterrel nekem untig elég lenne a 115 lóereje is, és ehhez az erőhöz nem társul nagy fogyasztás sem, sőt. (Nyilván 200-as utazóval nem lesz semmi sem takarékos, de normálisabb sebességekre gondolva. :) )

    (#106149) Micsurin: "A nem bírom fenntartani meg a meggondolom, hogy mire ülnék tovább szerintem pont nem azonos eset." :R
    Tehát igen, valmai ilyesmi a cél, legyen mosoly is az arcomon, mikor odahúzok neki, és a kúton se piruljak el utána. :DD A mostani vasnál ez abszolút pipa. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák