Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz jojojo #50 üzenetére

    Csak saját felelősségre!!!
    Ha először dugod rá a gépre a telót akkor kérni fogja a motorola modem drivert az az a usbmot2000.inf file ami kell neki na ha ez megvan telepít és újraindít aztán pedig már tölthetsz rá/le képet,videót,zenét.
    Na ahhoz hogy menjen a Java feltöltés menü is ahhoz már trükközni kell:
    Na először is állítólag nemcsak motorola modemet kellene felismernie az XP-nek hanem egyéb eszközöket is: Motorola Flash Interface, Control Interface, Data Interface, Audio Control Interface, Audio Streaming OUT Interface, Audio Streaming IN Interface, Accessories Interface, Data Logging MCU Interface, Data Logging DSP Interface, Test Command Interface, DSP Debugging Interface, Flash Operating System Interface, Flash File System Interface, Flash Baseband Interface, Flash Test Command Interface, Motorola AP Data Logger, Motorola EZX PTF.
    Na ehhez kell a P2K drivercsomag és ha a fentiekhez kér drivert akkor azt adod meg ahova kicsimagoltad a P2K-t. A cink ezzel az hogy nekm csak úgy sikerült rávennem az XP, hogy felismerje a cuccokat ha bootoltattam telót.Ez úgy tudod elérni ha először kikapcsolod a telót(kábel bedug) majd vársz egy picit és megnyomod a bekapcsot és utána rögtön egyszerre a csillagot és kettőskeresztet. Ekkor bejön a bootmenü és ekkor már biztosan érzékeli a win a többi eszközt is.Ha ezzel megvagy restart a gép.Na ekkor kezdődik a dúrva rész mert a Windows Registrybe kell belenyúlni ennek a pontos leírását megtalálod képekkel illusztrálva a motorola.uw.hu-n a ''Mit Hogy?'' menüben.
    Ha az ott leírtakat követed akkor ''gyerekjáték'' :))
    Ha kérdésed van akkor írj...

Új hozzászólás Aktív témák