Keresés

Aktív témák

  • pok.tom

    aktív tag

    válasz #71562240 #10755 üzenetére

    azé ez vicces..
    cm7nél meg mindenki rinyált (én is), hogy lehet kikapcsolni töltés alatt a led visszajelzést, most meg az a baaaj.. :N

    @anglergab:

    korábbról következtettem, hogy az "új sorozat" (májustól kb) piros lencsés telót árulnak, mert én akkor olyat kaptam és mások is, az utóbbi pár hétben nem olvastam rendszerességgel, a fórumot, lehet, hogy régebbi defy-t is árulnak még? vagy pénzfeldobással, döntik el, hogy zöld illetve piros lencsés kamerát a telóba? az utóbbi feltevést nem hinném, idáig egy ember cáfolt meg, vidéki t-mobil? (nem lenézés).
    Kicsit visszaolvastam a fórumban, az lehetséges, hogy t-mobilnal vásárolt teló még zöld lencsés, mert ők régebbről több 100 vagy 1000db-ot (vagy még többet) berendeltek (ezért is tudják ilyen olcsón adni, ha nem tévedek 2év garival) szal lehet gsm boltokba érdemes próbálkozni, ott is megengedik, hogy kibontsd megnézd (nálam sikerült a gsm home-ban)

    @Neck:
    használtál cm7-et? (igaz én a "hivatalos nightly-t" már\még nem tettem fel, de a fórumlakók szerint jobb mint az xda-n szereplő) én még mindig azt mondom, ha lesz cm7-ben 720p akkor én lehet visszatérek rá (mondjuk addigra már lehet nagyon megszeretem a defy+ romot) , ezzel a rommal semmi bajom, de cm7-ben voltak olyan bizonyos featureök amik hiányoznak. (zeneléptetés sötét képrenyőnél, notifications- menübe beépülő widgetek, hosszan nyomom a visszafelé gombot és bezárja az éppen használt appot, összefoglalva a cyanogenmod settings, de sorolhatnám még), amúgy idáig jól meg vagyok ezek nélkül :D

    @apika05:

    ;]

    mod:
    @Jonny99: szerintem első körben vedd meg, ha nem működne akkor még mindig tudod uninstalálni pl titanium backuppal, (nyilván elötte tegyél fel egy másik launchert ideglenesen, amit addig használ, amíg letöltöd és telepíted a launcher pro-t)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák