Keresés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz kano #10510 üzenetére

    Blade-es tapasztalat: átdolgozott Froyo baromi jó fogyasztást tudott produkálni. Átdolgozott CM7 szintén. Kizárólag csak a gyári Froyok, vagy a nightlyk ették az akkut, de a nightlyk esetében nem törvényszerűen (egyik igen, másik nem)

    Saját Defy tapasztalat: a 2.2.2-ben irtanom kellett pár rendszer appot és rögtön jobb lett a fogyasztás. Most a CMIUI-ban inkább a CPU szabályozás a meghatározóbb.

    (#10511) TomiXTR:

    CMIUI 1.8-at tedd fel próbára.

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • chab7

    addikt

    válasz kano #10510 üzenetére

    Hát pont ezt mondom , hogy amiatt hogy kisebb akksi van benne (szerinte meg nagyobb) máshogy mutatja a fogyasztást. Ergo úgy mintha az 1700-esből csökkenne (beosztott tábla amit tegnap említettek). És emiatt valójában kevesebb % tartozik a mV értékedhez mint egyébként. Ha nem kellett battd fájlt sem cserélnetek mint a zöldeknek akkor főleg így kell hogy legyen.
    Na de majd idővel kiderülnek ezek pontosan. A hibás párosítás miatt vannak a hirtelen esések a többi romban is.

    (#10511) TomiXTR: Az általad felsorolt problémákat én nem tapasztaltam sem a felsorolt romokban, sem azokban amit ajánlottam. A piros meg csak azért érdekes mert ms2-nél más a menet ha zöld.
    Ha kedveled a miui irányt akkor kipróbálhatod domerator által javasolt "cicamicát" is.

    (#10513) Z0C!: Nem tudom melyik romot használod (nem talállak a vsel doksiban :B ) de cm7-nél sima 1 gigával nem mókolva is megvannak a 2400-es értékek ha azt, de gondolom valami más rom miatt írtad.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák