Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    Sziasztok!

    2 dolgot szeretnék kérdezni:

    1. Mostanában kétszer frissítettem romot. Először RC1.5-ről 7.1-re a leírásokat pontosan követve, kivéve a factory resetet, majd a zip-ek installálása után hagyni akartam, hadd álljon fel a rendszer (pontosan a leírás szerint), majd utána megint újraindít és wipe cache + wipe dalvik volt a terv. De a kékeszöld, forgó cyanogen bootképernyő nem tűnt el, akármennyit vártam, tehát a recovery után már elsőre sem állt fel a rendszer. Csak az akksi kivétel segített, ezután viszont ment minden rendesen, soha nem csinálta ezt újra.

    Nem tudtam, mi okozta, hogy nem volt factory reset vagy hogy a zip-ek telepítése után reboot és azonnal vissza kell lépni a recovery-be, majd wipe cache + wipe dalvik (tehát a leírásban a 11. lépést még az első felállás előtt el kell-e végezni). Sebaj, ezután végeztem egy teljesen friss telepítést, 2.2-re vissza, majd onnan a 7.1, megvolt minden wipe előtte, viszont utána már az első reboot után visszamentem a recovery-be, és wipe cache + wipe dalvik, majd ezután reboot, és vártam a rendszer első felállására. Ugyanaz a probléma fogadott, forgott a végtelenségig a képernyő, akksi kivétel és újraindítás után viszont teljesen jó.

    A kérdés tehát az, mi okozza ezt a problémát? Miért nem áll fel a rendszer egyből? Nekem ez független volt attól, mikor csinálok wipe cach/dalvik törlést...

    2. Ez utóbbi, teljesen friss telepítés után megadtam a gmail címemet, 1-2 beállítás, stb, erre szinkronizálgat valamit, de elsőre már az a háttér fogadott, ami az előző, legyalult CM7 alatt volt beállítva, ráadásul a market az összes programot automatikusan elkezdte letölteni és telepíteni, ami az előző rom-on is fent volt. Ráadásul ismerte az összes wifi-t, amihez azelőtt csatlakoztam. Ezt most hogy, ha teljesen friss a rendszer? Ez így normális? A hátteret végképp nem értem...

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák