Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz MaYDaN #553 üzenetére

    Pedig az már egy ideje tény, hogy legalább 1 feloldható karakter lesz, ezt maga Boon írta a Twitteren. 1 harcos, ha befejezted a sztori módot, de azt nem mondta, hogy ne lenne még 1, tehát elvileg elképzelhető (MK9-ben is 2 volt).
    Érthető, hogy nem akarják leleplezni, elvégre tulajdonképpen rejtett...mi értelme lenne őt is bemutatni. Úgyis 14-én már mindenki tudni fogja.

    Nyilván mindenki azt tippeli, akit szeretne...én is pl. Fujint akarom, de nem sokkal kevesebb esélyt látok Rainre, de talán még Barakára is.

    Fujin mellett szól:
    - új karakterdizájn
    - relatíve fontos szerep a sztori elején (szerintem nemcsak itt)
    - részletesen kidolgozott karaktermodell (esős változat, pálcás harci mód)
    - már az MK9-ben is tervben volt mint DLC (audio felkonf)
    - ha Tanya bekerült DLCként, akkor ő miért nem? Shinnok, Quan Chi, Tanya és Reiko még a MK4-ből, akik értékelhetők

    Rain mellett szól:
    - új karakterdizájn
    - szerep a sztori későbbi szakaszában
    - mivel a MK9 után mégegyszer nem lesz DLC, ezért akkor inkább feloldható lehet
    - IMDb-n listázva van a szinkronja (bár ez nem jelenti azt, hogy játszható lesz)

    Baraka mellett szól:
    - új karakterdizájn
    - kiszivárgott achievement kép róla
    - IMDb-n listáva van

    Egyébként az a furcsa, hogy a fejlesztőcsapat azt írta Twitteren, hogy nem lesz bemutatva mindenki az indulás előtt, ehhez képest tegnap felfedték a végleges karakterválasztót. Aztán ma éjjel Goro játékmenet, jövő csütörtökön Jax és Jacqui.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák