Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45378816

    törölt tag

    válasz GEIL #3558 üzenetére

    Teny hisz a pc verhetetlen grafikaban. (is)

    Viszont a ps a maga konzol koreben nagyon jol remekel szerintem.
    Ma tobbet jatszottam online es valami oknal fogva nem tudom pontosan en se, de erezni a kozosseget... :D
    Olyan hogy is mondjam nem tudom leirni olyan mas... Olyan konzolos :D
    Vegig nezik a videokat, amikor bejon a ket kari.
    Itt mèg nem tapasztaltam olyat, hogy megutnek egyszer es lemegy a full eletem. Nem volt lost connection sem lag. (Jo amikor sarga ellent adott akkor volt, de zoldbe hibatlan)
    Es ami nekem fontos, hogy tudok ervenyesulni ugy ahogy a practice-be gyakoroltam, mert nem erezni kulonbseget. (Dinamika, gombok lenyomasanak egybol valo beadasa)

    Remelem marad ilyen es nem csak "futo kalandban" volt ma reszem.

    Akinek van ps4 es teheti szerezze be, mert szerintem kotelezo darab a konzolhoz, mèg akkor is ha valaki ockodik a verekedos jatekoktol.

    Pc-n nalam minden full-on volt 1920x1080-ba egyedul a motion blur-t offoltam, mert ON-ba 50-55fps volt csak es nekem kellett a zold fix 60fps. :)

    Konzolon nincs ilyen problema ott mindenki ugyan azzal a grafikaval tolja ugyan olyan korulmenyek kozott. (Nem fognak lehuzni online akkor ha egy erosebb pc-s verekszik egy gyengebb pc-s ellen hiaba jo a kettojuk internete)
    Nincs "modderkedes" nincs fajlokba beleturkalas, nincs csalas stb...
    Nekem ez is fontos szempont, ha online jatszom.
    PC-n sajnos egyre tobb csalodas ert ezen a teren is illetve mas jatekokkal is.
    Tehat dontest hoztam es nem volt konnyu, de elfogadtam a konzolt olyannak amilyen (mert a pc eroben jobb) es most mar nem maradt mas hatra, mint hogy a raeros idombe jatszak 1-2orat NYUGODT allapotban ugy ahogy azt megirtak. :D

Új hozzászólás Aktív témák