Új hozzászólás Aktív témák

  • róbert gida

    tag

    válasz concret_hp #14 üzenetére

    Sikerült 50 euróért bérelnünk apartmant 100m-re a homokos strandtól :K aminek örülök.Közel van a pékség a bolt minden .Azért döntöttünk Tivat mellet mert a hajók onnan indulnak és a kék barlangot és a kis"kolostor szigeteket" ki nem hagynánk.Budva egy napba belefér hiszen 10 napra foglaltam augusztusra le.Egyébként számomra egy kicsit fura ,hogy nem kértek előleget mondván hogy náluk a banki tranzakciók sokat elvesznek.A tulajjal 4 levélváltás(angolul) alatt megegyeztünk 2 apartman foglalásában 10 napra (2 kocsival megyünk). Mindent megírt tavaly is voltak nála magyarok.Azt olvastam a komp egy kocsira 4 főre 4 euró körül van .Az útvonallal még nem teljesen vagyok tisztába ?? :F Szarajevo-ig nincs gond de nem tudom merre érdemesebb menni Mostar felé végig a Neretva völgynél vagy merre?A Bosnyák rendőrökről semmi jót nem hallottam de a Montenegróiakról sem .Mi tolna megyéből indulunk Drávaszabolcs -Eszék -Szarajevó-Mostar -Tivat .Egyenlőre ennyi.Néztem a Montenegrói benzinárakat 1 ,1 euró az jónak hangzik. :Y .

    Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

Új hozzászólás Aktív témák