Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twi452

    senior tag

    válasz szallasi007 #852 üzenetére

    a long swordot próbálgattam az elején mert nagyon cool fegyver.. de hamar kiderült, hogy béna vagyok én az időzített kitérésekhez vagy nagyon nagyon sokat kellene gyakorolnom hozzá.. (inkább béna)

    Aztán charge blade.. minden megvan benne ami kellhet nekem.. jó pajzs a bénázásom kiegyenlítésére és elég komoly ütőerő.. és ezt is jó érzés használni amikor lecsapsz vele fullosan feltöltve :D

    Majd jött a hunting horn mert mindig szerettem anno supportként ténykedni mmo-kban régen meg mindenhol azt olvasni, hogy senki nem használja kb.. eléggé beleszerettem teljesen jó cucc :)
    Csináltam teljesen support gyógyító (wide range + maxos gyógyítás) buffoló buildet amibe még így is belefért a lvl 3-as stamina szívó :)
    Aztán van egy sima szólózós kalapáló build-em és egy palicora támaszkodó a poén kedvéért.. ami tök jól működik amúgy mert elpusztíthatatlanná lehet buffolni és meowtovval még jó nagyokat is sebez :D

    Ez a crit draw-os dragon piercer bow meg... jó móka tolni ezeket a hatalmas sebzéseket de azért rendesen fel tud cseszni amikor nem jön ki a lépés és a legutolsó pillanatban ér oda a dög és lerúgja a veséd...:D

Új hozzászólás Aktív témák