Új hozzászólás Aktív témák

  • Jigoku

    tag

    válasz oriic #42 üzenetére

    Hát én általában más sessionjébe csatlakozok be (barátok hívnak általában), bár csináltam már sajátot is. És eddig mindig az volt, hogy ha fel is lett lőve az SOS, volt, hogy nem jött senki. Mi sem megyünk olyan SOS-re segíteni, ha ketten-hárman vagyunk, ahova nem férnénk be mind (mert ugye 4 fő a max).

    De én úgy tudom, SOS-re csak manuálisan lehet menni. Szóval nem a rendszer nem ad be senkit, hanem szimplán nem akar oda menni senki. :,D Ott a lista, lehet szűrni is, ki mit akar, aztán ha van hely és tetszik, megy az ember, ha nem, meg nem. Néha pedig előfordul, hogy az ember valóban nem kap segítséget, és egyedül kell ölnie a szörnyeket. Velem is megesett, aztán volt, hogy az utolsó fél percben esett be segítség (néha a segítő ember nem is segít, csak futkoz a pálya ellenkező felén lol), volt, amikor egész végig egyedül voltam.

    Szerintem inkább az a része van túlbonyolítva a játéknak, hogy ha barátokkal akar menni az ember, csak úgy tudtok egymással játszani, ha egy sessionbe vagytok, mert egyébként nem látjátok a másik által posztolt küldetést, hiába van online mindenki.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Új hozzászólás Aktív témák