Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsocy155

    őstag

    válasz btz #9941 üzenetére

    Így van. A UPC nagy ívben lesz@rta a 29-es körzetet.
    Én 6 évig fizettem az 5/0,5-ös netért, (itt ez a max!!!) havi több mint 6 ezer Ft-ot.
    Hihetetlenül örülök, hogy lehet igényelni a Digit, 500/200-as net + a tv kevesebb, mint 5 ezer Ft!

    [ Szerkesztve ]

  • Nooeca

    senior tag

    válasz btz #9941 üzenetére

    Pont ezért vagyok úgy, hogy inkább fizetek egy túlárazott optikáért (lásd telekom), mintsem egy jobb esetleg fejlesztett UPC-ért. Botrány és förtelem ami a UPC terén folyik, több részről is:

    - Nem fejlesztenek.
    - Ha nincs lehetőséged váltani, kedvezményeket sem igazán osztogatnak.
    - Akadályozzák a más szolgáltató hálózatkiépítéseit.
    - Bizonyos programok szintén csak "konkurencia" esetén érhetőek el, lásd UPC élményprogram alias 29-es körzet, megemelt sávszélesség, azonos áron.

    De ha jön konkurencia máris átmennek kiskutyusba. Nem is tudom hogy a fentiek közül melyik is a nagyobb bunkóság, az hogy nem fejlesztenek vagy hogy akadályozzák a konkurenciát. Semmi szükség nem lett volna "konkurenciára" ha időben lépnek.

    A másik meg az, hogy beszélnek fűt-fát. A hálózatkiépítésre megvolt és meg is van a pénz, szimplán a gyülléseken ami 2013 óta kezdődött úgy igazán, mindig úgy voltak vele röviden:

    - Kéne valamit tenni a 29-esben, mit szóltok?!
    - Hát az még ráér.
    - Ja jólvan.

    2014 végén vagy 2015 elején meg így volt:

    - Kezd gond lenni a 29-esben.
    - Hát még nem akkora a baj.
    - Ja jólvan akkor.

    2013 előtt meg persze fel sem merült a fejlesztés gondolata konkurencia hiányában. Vagyis ha tényleg "nem akarnak fejleszteni" - nincs semmi gond, csak legalább hagynák, hogy a konkurencia gond nélkül beözönhessen a körzetbe, mert a kettő együtt gyomorforgató.

Új hozzászólás Aktív témák