Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Poccc97 #10732 üzenetére

    ZTE MC801A-hoz (yettel) nincs valami okos beállítás, amivel lehetne szabályozni melyik csatornákra csatlakozzon? Valamiért nem érzékeli jól ez az eszköz, hogy mikor melyik a legjobb.

    Pl az előbb elég gyenge volt a sebesség, jel, ping... B1 - B3-ra volt csatlakozva. Elegem lett, újraindítottam menüből (nem nyúltam az eszközhöz) mégis elsőre a B20 -ra csatlakozott. Itt annak a jelerőssége a legjobb (5 vonal), 100 alatti 80-90 dBm, de a letöltési sebesség gyenge max 30 Mbit/s. Aztán indítottam valamit és B20 mellé csatlakozott még egy sávra talán 1-re. Most nem látom, mert pár napja újra előjött a korlátozás, vagy mi, hogy csak 4G és 1 sáv. Nehezen csatlakozik 4G+-ra és 2 sávra. Korábban mindig 3-ra és fw frissítés óta nem dobta le sima 4G-re.
    Bekapcsoltam a PS-t, indítottam egy 4K videót és még nem csatlakozott fel 4G+-ra pedig akadozik a videó. Nem értem ezt a szarakodást, most indítottam több 8K-s videót is mellé, de mégsem csatlakozik fel. Eddig ez az fw csere óta legalább jó volt. :\
    Kimentem igazítottam a Routeren, kicsit elfordítottam, pedig már berajzoltam a helyét, mert hetek óta jó volt. Tuti itt mászkál a torony (1 db van 4 sávval), de nem fix helyen van, mert akkor nem kéne ennyit igazítani, elfordítani a Routert. Most igazítás után felcsatlakozott még a B3-ra a B20 mellett és 100 felett lett a sebesség. :(( :@

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák