Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doky1988

    senior tag

    válasz PELLE #34104 üzenetére

    Szia!

    Van, én. Igazából én rosszat nemtudok mondani róluk, harmadik hónapot taposom, szerintem korrektek.
    Ami jó volna, az egy applikáció, amin nyomon tudod követni az előfizetésed... Ígyis ha kéred az adatforgalmadat akkor elküldik neked lefotózva a t-mobile oldalát, de jobb lenne közvetlen dolog.Illetve információim szerint a frondeo még olcsóbb lesz 2018-tól úgy hallottam az ügyfélszolgálatosoktól. Telekomot használják, személyem szerint a telekommal én nem vagyok barátságba mái napig sem, nekem rengeteg helyen gyengus a térerő.. elmenni nem megy, úgy hogy "Nincs szolgáltatás", de sokszor épp, hogy 1-es jelerősség van. És nem gagyi telóm van, iPhone 6.. Előtte Vodafoneos voltam, onnan jöttem ide számhordozással, ott mindig 4-5ös jelerősségem volt.. Valamiért a T nem szeret, de én sem őket, ezért mentem át annó a Vodához.. Vodától csak azért jöttem el mert itt olcsóbb így a helyzet. Ott 8giga netre fizettem meg korlátlan sms/hívásra (Red Medium -os voltam), 12-13ezer körül itt fixen 8ezer ftot fizetek 7giga nettel + korlátlan sms+hívás. Nekem nincs bajom velük, egyedül a Telekomot gyűlölöm de kompromisszumot kellett kötnöm sajna :D Tehát Telekomtól mentem Vodához, aztán Vodától most telekomhoz csak flottába.Ha lenne 1 fasza Vodás flotta ilyen árban vagy olcsóbban, gondolkodás nélkül visszamennék, magasan jobb a Voda lefedettsége országosan, mondom ezt úgy, hogy napi 800kmert megyek sofőrként.Még annyi, hogy kb frondeo van amikor már hónap elején 4.-én számláz, van mikor 10-én, és neten kell fizetni bankkártyával! Tehát jó ha tartalékolsz +ba 1 havi számladíjat. :) Ha elakarsz jönni tőlük meg 15.000ft a számhordozás, és feltöltőkártyával kapod meg a számod.Tehát egy 3000ftos egyenleggel kapsz egy feltöltőkártyát ami a hordozandó számod kártyája, és azt tudod tovább vinni.

    [ Szerkesztve ]

    DokY | www.zsolti.hu

Új hozzászólás Aktív témák