Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mivett

    csendes tag

    válasz nggabi #2020 üzenetére

    Te vagy a szerződő és az előfizető is egyben, vagyis te kapod a számlát direktbe.
    Nem tovább számlázós!!

    havi díj nettó 2500ft ami teljesen lebeszélhető.

    és bármikor felmondható ha nem tetszik mert nincs hűségidő. Sztem ez is nagyon fontos.

    Mindent online intéznek , neked csak annyi a dolgod , hogy kikérd a számhordozási engedélyt a jelenlegi szolgáltatódtól. Ha nem akarsz számhordozást akkor semmi dolgod.
    A KCH-nak már saját Dealer-je van a cégnél és futár visz ki mindent neked oda ahová kéred és akkor amikor neked megfelel. Korrekt.

    Nekem nagyon szimpatikus csapat akárki akármit mond. A tévhittel ellentétben semmi lehúzás semmi MLM semmi köze hozzá. Nem tudom ki honnan szedte ezeket.

    Sztem az emberekben van egy olyan reakciója , hogy ami nagyon kedvező áru , olcsó az tuti nem lehet igaz csak valami lehúzás. Én erre azt mondom, hogy ki kell próbálni , mivel nincs hűség ha valakinek mégsem jön be valami miatt , bármikor költségmentesen felmondhatja a szerződést és tovább áll...

    Ebben tényleg nincs semmi lehúzás, rengeteg ügyfelet toboroz a KCH a Vodának és ezért kapott ilyen tarifákat.

    Nyílván valamiből fenn kell tartani magát a cégnek és sokat dolgoznak ezen, hogy legyen sok ügyfél , ezért kell az éves díjat fizetni. De sztem ez sem vészes.
    Akinek meg sok az tényleg keressen mást!

    Hát röviden ennyi. Én biztos, hogy nem csalódtam benne....
    de ha bármi szakmai kérdésed van ezzel kapcsolatban akkor én arra már nem tudok válaszolni, jobb, hogyha keresed a KCH értékesítési vezetőt. De mivel itt nem lehet akkor privátban megadom az elérhetőségeit.

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák