Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz HeavyToys #428 üzenetére

    Attól függ, mit jelent pontosan a netezgetés. Ha egyszerre max. 5-6 megnyitott lap olvasgatását, akkor tökéletesen jó rá. Ellenben ha egyszerre több lapot szeretnél beállítani kezdőoldalnak, arra - tudtommal - egyik droidos böngésző sem alkalmas. Meg a flash is döcög azért rajta, szóval ha nincs digisportod és a neten szeretnéd nézni egyes közvetítéseiket, akkor bajban lehetsz. Ugyanez igaz a silverlight-os cuccokra (pl. m1, m2 online élő adás - utóbbiakat viszont a mindig TV alkalmazással tudod nézni). Plusz van olyan sajátsága is a droidnak, hogy csak addig hallgathatsz pl. egy YouTube-os videót, amíg az a lap aktív, amin megnyitottad, ergo nem tudsz közben böngészgetni.

    Persze lehet, hogy a fenti problémák már megoldódtak, mióta (pár hónappal ezelőtt) kipróbáltam egy tabbal, hogy ki tudom-e váltani a notit. Én nem tudtam, de ha te más szokások rabja vagy, akkor simán sikerülhet.

    Külső vinyót kezel, de vagy saját táp kell a vinyónak, vagy aktív usb hub-bal kell használnod.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó egy HP mini PC, Lenovo 40A1 dokkoló, dual protocol m.2 ssd ház, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey)

Új hozzászólás Aktív témák