Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz darvinya #3580 üzenetére

    Összedug amit kell..

    Ezt követően ha a töltésre megyek, igen ott marad az értesítőben a további lehetőség, és jelzi hogy gépre van csatlakoztatva.

    De ha a file átvitelre megyek, vagy az alatta lévő fénykép átvitelre ( ppt ) , tehát ha ezen két opció közül valamelyikre tapicskolok, akkor a PC ről eltűnik a telefon nevével jelzett mappa,
    ( tárhelyeknél ) majd a telefonról eltűnnek a lehetőségek, az értesítő sávból is kilép.
    De, az akkumulátor töltése az megy tovább. Látni az ikont az elem mellett a képernyő sarkában. A telefon alján is írja a hátralévő üzemidőt.

    Így értem, hogy sehol semmi, miután egyikből vagy másikból választanék.

    Más készülék, simán csatlakozik ezzel az androidos metódussal a gépre. Rém egyszerű művelet, aminek a mögöttes részéhez nem értek, nem vagyok programozó, nem olvastam utána....de gondolom ez nem is elvárás, remélem.

    Nem halálos, át lehet az adatokat egyéb módokon is rakosgatni, de én szoktam vezetékes, klasszikus módon ezt azt csinálni, és kicsit zavar.

    Én abban bízom még mindig, hogy valamit benézek, de hát ezen nem tudom, mit tudok elrontani. :D

    SZerk:
    Most olyat csinált, hogy rádugtam a kábelt, és kérdezés nélkül beadta az adatokat a PC-n, a tárhelyek között, telefnnak a mappájában. Semmit nem kellett választanom, nem is dobta fel a lehetőségeket sem értesítőben.
    Aztán vissza le és megint fel a kábel, lehetőség bead, kiválasztom és ismét sehol semmi.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák