Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Akheron #137 üzenetére

    Sziasztok! Nem olvastam el mindegyikőtök írását, de szerintem én rosszabb vagyok nálatok. Nem azért mert irigyelnélek titeket, de nekem (ami fontos) mindenem megvan, és nekem még az is kevés. Szóval értitek. Igaz, nincs nőm mert egyik sem felel meg nekem, meg pénzem sincs, bár csak pár hónapja töltöttem a 20-at. Van melóm is, de én nem azt akarom csinálni, csak addig vagyok képes elviselni, amíg nem intézem el az életem, úgyértem most januárban kezdem a jogsim, utána meg vmit tanulni kéne, mert hát az érettségimmel nem sokra megyek.. A melóról még annyit, hogy nem borzasztó, csak már unom, és nem nekem való. Igazából bármelyik értelmes ember meg tudja csinálni... bármelyik ember pótolható.. Megtudtam a minap, hogy jövőre én fogom a legkevesebbet kapni a cégnél (megkérdeztem pár munkatársamat ők mennyit fognak kapni, mert hogy is mondjam, meglepődtem hogy alig 3K-t emeltek a fizumon. Tavaly 5 emelést kaptam, most már ott vok 1,5 éve és most már annyit se) És nem azért, mert nem végzem el a dolgom, hanem mert elmondtam a véleményem egy pár dologgal kapcsolatban (nagy a szám). Nem azért, mert sajnálnám a többiektől, de vannak emberek nálunk, akiknek a munkája még kifogásolhatóbb, mint az enyém és az is csak azért mert fáj egyeseknek az igazság... Na mindegy, ezt csak azért árultam el, mert csalódott vok, mert rendesen dolgozom, és a genyákat jobban fizetik, akik meg nem. Ezzel a tudattal kell még az is lehet hogy legalább 1 évig ott lennem és túlélni ezt az időszakot, amíg nem jutok el egy tanfolyamra vagy akármire amivel pályát tudok módosítani. Szóval az a bajom, hogy nem tudom mit kezdjek magammal, merre hogyan. De meg fog oldódni, és szerintem Ti is így fogjátok fel, mert bár rossz meg minden, ez csak egy átmeneti állapot, változni fog, bár sovány vigasz de mindenki a maga sorsa kovácsa...

    [Szerkesztve]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák