Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Depression #72278 üzenetére

    Remek kérdések! ;]

    Normál kereskedelmi árut szállítok ami nem állat, és nem romlandó.

    HU, SK,CZ,PL,SLO,SRB,RO,AT,DE,CH,LI,LU,BE,NL,FR,IT,DK,GB RU, USA

    Ez eddig 20, de lehet kihagytam valamit. Usa-ban és oroszba nem kamionnal voltam :D

    Leesni nem esik le semmi, de például belga tea gyárba ha viszek Svájcból árút akkor mindig adnak 3 doboz jóféle teát. Ilyenek előfordulnak.

    Kamiont szeretek vezetni, személyautót hosszú távon nem annyira. A 90km/h nem fáraszt, magasan ülsz egy brutál kényelmes légrúgós székben, szól valami audio blog, kávézgatok, elvagyok. Ezt a részét imádom. Rakodásokkor szinte mindig bunkókkal találkozom és az nagyon elveszi néha a kedvem. Meg van szabva hogy kell aláírás , dátum, olvasható név és bélyegző ha leszállítok egy árut. Amikor csak aláfirkantja és visszaadja én meg elkezdem sorolni, sokan idegesek lesznek. Volt hogy eldobta a papírt. Én meg szedhetem össze. Pedig raktáros, tudhatná hogy ez a dolga ha ha átvette. Ilyenek vannak. Amúgy ja, sok a hülye az utakon, de van egy elég hangos légkürtöm, ha hülyeséget csinálnak már nyomom is. Arra észhez szoktak térni. Én nagyon szabálykövető vagyok. Nem előzök tilosban meg ilyenek.. nincs értelme.

Új hozzászólás Aktív témák