Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff2

    senior tag

    válasz Bull Boss #2660 üzenetére

    Malagutinál nemtom mitől függ az olajfelhasználás,Piaggio-nál láttam olyat hogy az olajpumpa a fordulat ÉS a gázállás függvényében adagolja az olajat. Vagyis ha húzod mint állat 50-60-ig több olajat eszik mintha kevésbé dinamikusan közlekedsz de ugyanakkora sebességgel. A fogyasztás? Kezedtől is függ meg atól hogy hány tuningbajnok kísérletezett már rajta előtted. :) Talán a nagyobb ccm-es 4T gépek ennyiből szerencsésebb választások hogy nem igazán van hozzájuk tuningcucc,ha van akkor az drága (drágább mint a kis 2T gépekhez) és általában nem is szokták őket nagyon piszkálni,minek? :) Fogyasztani jól fogyasztanak,3 literrel beérik a 125-ösök,4 literrel járok én a 250-essel és nem ám tuningolt 50-es menetteljesítményekkel! :) És húzom neki mintaállat. talán abba az árkategóriába amit szeretnél belefér egy 125-ös Majesty is. Nagyon pöpec kis gépállat,merem ajánlani. Ha valaki hajlandó 50-es papírokkal adni akkor sztem sokat ne gondolkozz. Nem valószínű hogy akárki tuningolt volna rajtuk valaha is. :)

    X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

Új hozzászólás Aktív témák