Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemcsi

    tag

    válasz Ronyman #14657 üzenetére

    Nekem poénosabb volt a történet.
    Alkatrészenként megvettem mindent, videokari,proci,memória.Tápot már régebben vettem, azt nem cseréltem, alaplapot meg boltból vettem.
    Nos, elsö inditás, nézzük mit csináltunk.
    Bekapcsolás után semmilyen hang, felvillant 1 pillanatra a kép, és leállt.
    Elszórakoztam vele egy darabig, mindent kiszedtem, beraktam ujra, memóriákat kipróbáltam, mindent amit lehetett, de semmit nem változott a helyzet.
    No gondoltam én, mivel nem valami fude márkás táp volt, igy visszavittem gariba, és beszámolták egy Corsair 450VX-be, gondoltam ezzel már nem lehet hiba.A kis naiv. ;]
    Hazamegyek, beépitem, már elökészitettem a telepitendö játékokat, erre a produkció ugyanaz.
    1-2 mp-re felpörög a gép, és leáll.
    Kezdtem kissé ideges lenni, megint darabokra szedtem a gépet, procit újrapasztáztam, egyebek.
    Összerakom, megint inditom, természetesen nem megy.
    Majd megölt az ideg, fogom a procihütöt(akkori zalman 9500led egy Q6600-on), mondom kizárt, hogy túlmelegedjen, amikor jéghideg...Teljesen véletlen hozzáértem a lapon az északi hid hüzöjéhez, azthittem rögtön dobok egy sárgát, olyan szinten tüzelt a borda...
    No szépen nekiálltam, lekaptam a bordát, és kiderült h a chip bele van égve a hütöbordába. ;]
    Hozzátenném egy zsirúj Giga lap volt...
    Visszavittem, mondtam mi a pálya, felküldték szervizbe, 2 hét után kaptam egy zsirúj lapot, természetesen erre az idöre kaptam egy másikat is, hogy tudjak gépezni ;]
    Érdekes történet volt, még véletlenül sem gondoltam volna ilyenre...

Új hozzászólás Aktív témák