Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Ivanh #13932 üzenetére

    Nem egészen.
    Ez úgy van, hogy ha tudunk, segítünk. Ha nem, akkor nem válaszolunk. Látod, én is gyorsan őstag lettem, pedig sokszor csak egy-egy kérdésre válaszoltam.
    Én például keményen dolgozom azon, hogy ne lépjek fokozatot (a függő nem tetszik).
    Itt vannak mobilosok, játékosok, informatikusok, stb., akik megosztják a tapasztalataikat, és persze vannak olyanok, akik a rangot nézik. Viszont egy dologban biztos lehetsz: Akik a ra ngot nézik, azokban nincs elég kitartás egy magasabb (és most direkt nem írok rangot, mert ez nem a katonaság) név alá illesztett valamiért csinálni. Miskolci lakos lévén ismerem a munkásságodat, bár személyesen még nem volt közünk egymáshoz, de ismerőseimmel nem is egyszer. Viszont ez egy hatalmas oldal. Itt a világ másik oldaláról is írnak élménybeszámolókat, amiket élmény olvasni, és a lényeg: bátran is kérdezhetsz.
    Egy dekával sem vagyok jobb, mint Te, vagy bárki más itt ezen az oldalon. Itt van cizoe, aki egy idióta ban miatt, majd neki megbocsájtva engedéllyel újra regisztrált, és 0-ról kezdve itt van. Értsd meg, hogy kutyát sem érdekli a rang, mert tisztelhetünk valakit fanatikus tagként, mint téged, és felállhat a szőrünk egy magasabb rangú egyéntől (egy névtelen, akinek a nevét is csak ban veszélye mellett lehetne leírni).
    Viszont leírok néhány olyan nevet, akik ezer éve elkötelezett hívei valaminek:
    Moderátorok (igen, ők ingyen figyelnek az oldalra)
    Ulkesh: Apple
    moonman: MS
    ollie: Battleforge játék, Steam, és legális szoftverbeszerzés, és emberileg is mindenkivel foglalkozik.
    Vakegérke: a nagy segítő barát.
    És még kismillióan többen...
    Ha megnézed őket, a szakterületeiken belül önzetlenül segítenek mindenkinek, és ezt mindannak ellenére mondom, hogy nem egyszer hatalmas vitáink voltak. Ők nagy nevek itt, mégis bármikor kiállnék mellettük, ha indokolt. Ők nem chatbajnokok, ők segítenek itt az egész közösségnek lelkileg, játékügyileg, hardverügyleg, az életben.
    Senki sem lett azért jómunkásember, mert az akart lenni. Csak itt volt, csak jelen volt.
    Ha megfigyelted, a 'magasabb rang'-úak szívesen, és önként megtanulták a szerk. gombot használni, mert már nem a hozzászólások száma érdekli őket.

    Remélem megérted, és elfogadod, hogy ezt az oldalt nem csak az aprók éltetik.

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák