Új hozzászólás Aktív témák

  • elistvan

    senior tag

    Ezt a kálváriát figyeljétek:

    A profilomban lévő socket 462-es bartonos gépem rosszalkodik és ahogy kiszűrtem a tápom lesz a ludas (azaz csak gondolom hogy a táp az) mert nagyobb terheléstől lefagy a gép. Filmezni netezni tölteni tudok vele. Vettem egy tápot a mogyoróban múlthéten, aktív pfc-s fordulatszám szabályzás, kéken világít minden extra, nagyba örülök hogy okés, hazahozom erre nem jó. Ma visszavittem, adott 4500-ös utalványt ami 1évig érvényes mert 1,5 hónap a szervíz. Szétnéztem a környéken mert gondoltam akkor már veszek másutt a Pc hostba mercury volt 400-as 4800 a darkba javított mercury fél év garral 3000 az arany corvinba meg 4500 a 400-as codegen (végül ezt vettem) de ide is vissza kellett mennem mert a srác olyat adott amin szinte csak sata csatik vannak nekem meg ide-s mindenem, örülök hogy végre jó lesz a gép jövök haza busszal erre hosszabb 2 centivel a csatlakozó ami az alaplapba megy mehetek megint vissza. Ilyen nincs csak nekem van ilyen balszerencsém. Szóval ha valaki tud valami jó megoldást szóljon!

    [ Szerkesztve ]

    Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

Új hozzászólás Aktív témák