Új hozzászólás Aktív témák

  • HookR

    addikt

    válasz hroberto #73767 üzenetére

    "A leírtak alapján Te a nagyon kevés kivétel közé tartozol, nem is vitattam, hogy van ilyen is, de sajnos minimális."
    A jelenlévők természetesen mindig kivételek! ;]

    Amúgy friss, pár órás élmény: Újgyőri főtérnél a drótszamárral megérkezem a balra (körforgalomhoz vissza)kanyarodó sávban a pirosnál álló 2 autó mögé. Egyszer csak szokatlanul közelről hallom a mellettem duruzsoló autó motorját, jobbra hátra nézek és egy piros Mazda 6-os bal eleje fél méterre a hátsó kerekem mellett, félig benn a sávban, félig átlógva a másikba. Első gondolataim, hogy talán büntetni akarja a hülye biciklist, vagy netán csak így sikerült átsorolni?! :F
    Nos, egyik sem, mert miután elindultunk, úgy 20-25m-en keresztül, egészen a jobbra kanyarodás befejeztéig oda bújt a kerekem mellé (lehet szélárnyékot keresett ;] ), de hiába néztem hátra szemkontaktust felvenni és szemöldököt ráncolni, hogy ezt most mégis mire véljem... látszólag nem is rám figyelt, mintha ott se lennék... Az egész jelenet olyan szürreális volt.

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák