Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    válasz bozsozso #66328 üzenetére

    A kábelcsatorna műanyag részét le kell tördelni, csak a kis szöggel bevert alu leszoritókat hagyod meg, igy lesz szerelhető a későbbiekben a kábel. A csatorna mögött van egy akkor rés akihagyva mint amekkora a kábelcsatorna maga, sőt talán egy picit nagyobb is. 2 félét ismerek belőle a laposat ami később nem szerelhető,(ilyesmi [link] csak rá kell ragasztani és kész a másik ami felülről szerelhető. A király utcán vettem ott volt a legolcsóbb (bár alapvetően nem olcsó! 1300Ft/m re sikerült lealkudnom) A borsoddekornál ugyanez asszem 1550 volt/m.... Mondom bárkinek szivesen megmutatom.. Először én is azt hittem hogy csúny lesz hogy nem egészen fent van a sarokban a stukkó, de nem igaz... hamar megbarátkozol vele és nagyon is esztétikus. Majd amikor a 4cm-s falat vésed akkor fogsz elgondolkodni rajta, hogy bárcsak ilyet vettél volna :D

    Szerk: Egyébkén tpont azért jó, hogy lejjebb van mint a plafon, mert tudsz bele tenni ledszalagot, ami szerintem egy nagyon vagány dolog ha szépen megcsinálod ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák