Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    Egy tapasztalatomat szeretném megosztani veletek a Magyar Postával (MPL) kapcsolatban! Jó ideje, ha csak tehetem kerülöm a céget és más, megbízható futárt hívok mint pl DHL.. Sajnos esetemben nem én hívtam, hanem nekem küldtek csomagot. Csütörtök korán reggel lett feladva egy nagyon fontos csomag részemre Budapestről, MPL méregdrága 1 napos, garantált, szombati kézbesités stb csomagban ! Péntek hajnalban már kaptam is az SMS-t hogy a csomag a Miskolci depoba került és a mai napon (Péntek) kiszállításra kerül. Mivel nagyon fontos csomag volt, egész nap biztositottam, hogy legyen otthon valaki. A csomagot nem hozták ki aznap. A pesti központ természetesen semmit nem tud a csomagjaik hollétéről stb... Ma (szombat) bementem a Blaskovics utca alatti székhelyre, (mert már volt ilyen gond a családban) Előttem egy Úriember hasonlóan járt, éppen együtt érkeztünk a helyszinre. Portás beenged (mint akinek megszokott hogy ez mindennapos - csomagért jönnek? mondjuk igen..) Akkor hátul középen... A csomagjaink ott voltak. A kérdésre miért nem hozták ki, a válasz az volt a kolléga járt arra.... Hadd ne mondjam milyen módszereim vannak a bizonyitásra, hogy Kizárt, hogy ott járt volna... Még értesitőt sem hagyott semmit... Ugyanmár... Érdekes módon mindkettőnk csomagjai a rengeteg csomag között egy kisebb kupacban elkülönitve voltak... Egyből meg is lettek... A poén az egészben, hogy utánvétellel küldték a csomagot, a postaállomáson pedig NEM TUDNAK VISSZAADNI! A másik személy 915FT-ot én pedig 500Ft.-ot hagytam nekik ott grátiszba a közel 3000 ft értékű csomagfeladás mellé, egy viszonylag kis dologért. Eddig sem kedveltem a magyar postát ezután végképp kerülni fogom!

Új hozzászólás Aktív témák