Új hozzászólás Aktív témák

  • -Eladói státusz nélküli oldalról nem vásárolok semmit,miután üzletben dolgozom nap mint nap megtapasztalom hogy csak a "magyar" csinálja azt ha valami tönkremegy megpróbálja eladni.
    És most már olyan szinten hogy egy kismama&gyerköc "kell a pénz,tápszerre,gyógyszerre..stb..stb" adjak már a laposért csak egy húszast v zálogba,töltőjét otthon hagyta,semmi gond uni töltő elővesz,gép meg sem nyekken,ram-hdd fedél le nem volt benne egyik sem,töltést nem veszi nem indul.
    -Kérdezem,hogy ez mi?
    Válasz:
    -Bent a városban nem nézik meg és tette el,sértődötten.

    De a többi oldal sem jobb a sokk "vérpistike" miatt,múltkor is kioktatott egy,hogy a 100k-s gépemre kötelező egy év garanciát vállalnom,és mindenkit lebeszélt a vételről,hogy nem szabad vásárolni ilyen nagy értékű számítógépet használtan.A ph-n is megkaptam ha kihoztam a boltból 75%-ott buktam az árán ezért adjam olcsóbban,magyarul a 179k-s gép 100-ért drága,de amikor egy ph-félisten hirdet valamit ami 1-2db ezressel olcsóbb mint a boltban újonnan ott tolonganak,de jó cucc,de olcsó..stb..stb... :W

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Új hozzászólás Aktív témák