Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz patomi #34012 üzenetére

    Valóban van előlapi USB. A fenti képet néztem és az alaplap oldalán "tiszta" volt a ház ellentétben az U2-vel pl, ezért gondoltam, hogy nincs előlapi. De a lényegen nem változtat, befér a 17x17-nél jóval nagyobb lap.

    A H81M-HDS 20.6 x 21.6 egyébként. Ránézésre a linkelt FM2 lap még kisebb. Amit pl. én most néztem bele, H110M-HDS-t pedig csak 19x19 kb. Átlósan is beférne. :DDD

    Megvan a Realan, meg nem válnék tőle. :) Csak a szekrény tetején nehéz méregetni. :D

    @imibogyo:
    Biztos érezhető, de egy archicad azért nem átlagfelhasználás. Persze van tök hétköznapi program is ami lassan tölt, egy kiegészítőzött, 3 éves history-s firefox is több mp alatt indul SATA SSD-n de ilyen kis "hülyeségekre" meg még elég borsos árú brute force megoldás a PCIe SSD átlagembernek.

    Hőfok: Lehet, hogy nem döglik meg de azért nem teljesen erre van tervezve, lásd gyk. minden SSD belassul kisebb tartós (értsd 10perces nagyságrend) terhelésre. A másik, hogy nem véletlenül fűt: van amelyik kegyetlenül fogyaszt. Ez meg nem kellemes rendszerhűtés szempontjából, főleg mITX-ben. (Engem meg valahol elvben is zavar amikor HDD fogyi fölé ugrunk SSD-vel... persze ez inkább mobil szegmensben érdekes, de ITX-et is 10-ből 9-en azért nem izomgépnek építenek. Szvsz ott is sokakat zavarhat.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák