Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz club1 #178 üzenetére

    akkor most már teljesen tanácstalan vagyok :) vegyem meg annak ellenére, hogy nem ajánlja? :)

    ha megveszem a szobaantennát és tényleg nem tudom fogni a jelet, akkor kidobtam 5K-t az ablakon erre feleslegesen, mert visszavinni nem fogom tudni azzal az indokkal, hogy nálam nem működik, mivel nem webshopból venném, elállási szándékkal nem tudom visszavinni

    de kéne ezen felül egy olyan megoldás is, hogy a UPC koax és emellett a DVB-T antenna párhuzamosan legyen a TV-be dugva (mert az igencsak kényelmetlen lenne, hogy a TV-be ANT IN-be dugogatja az ember mindig a megfelelő koaxvéget attól függően, mit akar nézni), akkor ez megintcsak hülyeség lett volna, amit mondott ezzel kapcsolatban (a manuális kapcsolóról beszélek)? mert logikailag én úgy gondolom, a T-elosztós történet működne, nem tudom, hogy erre gyakorlatban miért vágta rá egyből, hogy felejtsem el, ennek mi az alapja? akkor minek van ez a T dugó, ha nem arra, hogy 2 antenna jele is a TV-be menjen? jelelosztóként működik az a T dugó akkor ("antenna->anya1-re csatlakozva, apa TV-be, anya2->továbbosztás másik TV-re koaxszal" elven)?

Új hozzászólás Aktív témák