Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Sziasztok!
    Amiko T2/C 265.Hevc nevű készülék, mely a szomszédomé a következőt műveli:
    Egyik pillanatról a másikra elment a kép, majd villogni kezdett az óra. Sem a távirányítóra, sem másra nem reagált. Ekkor hívott nézzem meg. Az áramellátást ráadva ha nincs a gépbe dugva semmi, akkor a hálózati portnál lévő két kis LED világit, majd egy idő után már csak a zöld. Ekkor a scarton ad ki jelet de az csak a sötét semmi más. Ha bedugom az antennát, akkor már a két LED sem világít és képet sem ad. Ha úgy hagyom akkor egy idő múlva halványan világit a már említett két led, a scarton pedig próbál kiadni valami jelet de csak egy pillanatra, majd újra és újra.
    A távirányítóra egyáltalán nem reagál, ami nem is csoda, hiszen a készülék tulajdonképpen nem is bootol be.
    Kérdés, hogy életre tudom-e még ezt kelteni valahogy, vagy inkább keressék nekik az aprón egy másik készüléket mert ez halott?
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák