Új hozzászólás Aktív témák

  • Donbasilio

    csendes tag

    válasz azbest #20084 üzenetére

    Az első Amikót még augusztus elején vettem, a másodikat múlt pénteken, mindkettőt számtalanszor újrahangoltam már, hol berakott kódkártyával, hol anélkül. Minkettőnek 1.4.11 a firmware-verziója. Gondoltam arra is, hogy frissítek, le is töltöttem már korábban a legújabb firmware-eket mind az amikostb.com-ról, mind a garga01 fórumtárs által javasolt sat-supportról, csak eddig nem mertem megtenni, mert ezzel kapcsolatban is vannak kérdéseim. Az első, hogy miért frissebb a sat-supporton található firmware (1.4.24), mint az amiko gyári oldalán található (1.4.21), a másik, hogy melyiket telepítsem? A gyári _conax végűt, vagy a sat-support _emu vagy _mcas végűt? Mi a különbség közöttük? Látok még a mindigtv oldalán is egy AMIKO-Impulse-H265-T2C-3-0-51-conax-AH-3.zip-et, gondolom, ez szóba sem jöhet, mert ez abszolút AH-specifikus, és nem náluk vettem a boxot. Továbbá hogyan telepítsem a megfelelő firmware-t, a minden+bootloadert, vagy csak a firmware-t? Bocs a kérdésekért, de nem csináltam még ilyet, és nem akarok még nagyobb bajt csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák