Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    Felhívtam a mindigTV-t, bár lehet, hogy nem kellett volna. :N
    Felvázoltam, hogy a tévém nincs felkészítve az új szabványra, viszont a kipostázott stb használhatatlan, ezért visszaküldeném, és vennék helyette egy normális set-top-boxot. Az ügyintéző hölgy először félreértett, mert azt hitte, hogy nem tudom a készüléket csatlakoztatni a tévéhez. De aztán elmagyaráztam neki, hogy működik, csak annyira gagyi, fapados, hogy ez így számomra értékelhetetlen, használhatatlan. Ő ezen meglepődött, és nem is igazán értette, hogy mi a bajom vele. Nem akartam belemerülni a legalapabb problémákba, hogy például még csak az aktuális időt sem mutatja, amit már 20 évvel ezelőtt is tudott szinte minden dekóder, a bóvli epg-ről, és a többiről már nem is beszélve. A hölgy szerint mindösszesen két típusú (!!!) stb van a piacon, ami támogatja az új szabványt, úgyhogy az nem járható út, hogy én bemegyek egy üzletbe, és veszek valami mást a DTT-0901 helyett. Mondom neki, hogy egy AB Cryptobox 702T MINI-t néztem ki, ami DVB-T2-es, van H.265 kodek támogatása, conax kártyaolvasója, és a Sat.hu is ezt ajánlotta a figyelmembe. A hölgy rákontrázott: de nagyon fontos, hogy tudja a HEVC-t is! :) Mondom neki: azt is tudja. :) Szóval, akkor ezzel foghatóak lesznek a mindigtv extra adásai? Hát, ezt ő nem garantálja. :F Mondom neki: mindegy, teszek vele egy próbát. De akkor arra van lehetőségem, hogy visszaküldjem a kipostázott dekódert, és megtartsam a conax kártyám? Válasz: igen, de nyilatkoznom kell, hogy nem tartok igényt a set top boxra. Rendben mondom, és erre mennyi időm van? Válasz: hát, már nem sok. :DD
    Na, hát itt tartok most, "jó sok" információhoz jutottam a vevőszolgálat által... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák