Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz sityupityu #74160 üzenetére

    Mire célzol? Az autóra?

    Ez még Február 28.-án történt. Mentem be melózni. A szemből jövőknek piros volt én meg balra kanyarodtam. Egy gyökér (más másnak nem tudom nevezni) szemből a busz sávon áthajtott a piroson, miközben onnan a másik két sávban mindenki állt. Nem is láttam meg az álló autóktól, csak amikor már késő volt. Olyan 45 fokos szögben kapota el az autóm jobb elejét.

    Sírtam is miatta, mert ezt az autót csak tavaly júliusban vettem motorhibásan és az ugyanilyen autómból raktam át a motort (amiben csak 36000Km van most) ebbe a bordóba. 600000 Ft körül volt ez a tavalyi mutatvány mindennel együtt. Erre jött ez a gyökér vagy 70-el.
    Február óta morfondíroztam, hogy mi legyen. Másik autót értelmes állapotban nem tudok venni. Ezzel a bordóval semmi baj nem volt, viszont a biztosító ugyebár nem sokat fizetett, mert 20 éves. Próbáltam eladni is a régivel együtt (mert az is meg van még motor, meg néhány alkatrész kivételével), de sajnos az egész autóért akartak adni 30-at. Nem mentem bele. Amennyi pénzem meg van, abból vagy ezt csináltatom meg, vagy maximum találok egy hasonlót, a saját bajaival meg rozsdával együtt.

    Most jutottam el arra az elhatározásra, hogy inkább megcsináltatom. Mert egyébként tényleg jó állapotban van - a törést leszámítva - és előttem egy mozgássérült emberé volt 15 évig. Vigyázott rá. Én is szerettem ezt is, meg a régit is, ami 2007 óta meg van, csak megette a rozsda.

    A motort viszont 2012-ben vettem vatta újan. Pontosabban egy gyárilag újjáépített motor a Lutoni GM gyárból. Tehát 0km-es volt. Ami benne van, azt én tettem bele.

    [ Szerkesztve ]

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák