Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Lauda #58410 üzenetére

    Nyilván nem arról volt szó, hogy ez általános. Én is csak azt mondtam, hogy annál bonyolultabb nem lehet (lambda, levegő hőmérséklet jeladó, Légtömeg mérő (MAP szenzor), EG(é)R szelep, nyomásszabályzó szelep, 3BAR, injektorfej, kopogás szenzor, vezérműtengely jeladó, főtengely jeladó, kispisti, anyám kínja, stb...

    Inkább az a fura a motoroknál - és ide sorolva robogókat -, hogy arányában véve mennyivel drágább az alkatrész. Pl. bontottan az EcoTec- ikerfejes (mert 16 szelepes) injektor garnitúrát bontottan 5-7000 között meg lehet kapni, míg ezeknél a kis szutykoknál mindent aranyban mérnek.

    De akkor is bevállalnám a Jetforce-ot.

    Egyébként azt szedtem szét rajta, hogy atomjaira. Motorcserétis csináltunk, meg híresen szar a GM gyártmányok motortéri kábelezése. Mega cumi. Két Vectrás barátom jött minden hétvégén (Egyik Sopronból, másik Monorról), hogy lábra állítsuk az autómat.

    [ Szerkesztve ]

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák