Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Den #56125 üzenetére

    Nyugi. Az előző Speedfightomnál én is benéztem. Mivel előtte nagy időt is hagytam ki, nem nagyon voltam tisztában a dolgokkal. Az meg végképp ismeretlen volt, hogy az 50-es és 100-as között hogyan lehet különbséget tenni. Nyilván egy tapasztaltabb embernek szemet szúrt volna, mert tudja, mire kell figyelni és, hogy kell is egyáltalán figyelni. Nem tudtam, hogy más a légszűrő és a kipufogó valamint azt sem, hogy az 50-es nem 150-ig van skálázva és az, hogy az 50-esen nincs helyzetjelző állás a lámpakapcsolón.

    Ráadásul nem is ment, mikor megvettem és a hengert lebontva nem szúrt szemet a dugattyúméret sem. Világos, hiszen előtte utoljára 12 éve motoroztam.
    Mikor beadtam a hengert fúrásra, akkor közölték velem, hogy ez 100-as, de akkor már mit lehetett tenni? Eltelt 3 hét a vásárlás óta. Ezzel a géppel végül 2 évig járkáltam. 70 volt a végsebessége, viszont soha nem volt semmi hibája. a két év alatt végül 4000km-t raktam bele főleg pusztán azzal, hogy munkába jártam vele. De a zabszem ott volt fenséges popómban, hogy elkapnak. Ezért adtam el és vettem meg a mostanit.

    Ez a mostani lenne jó, de a régi példány megbízhatóságával.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák