Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #28016 üzenetére

    Bocs, csak most vettem észre.

    Az a Runner gyárilag ilyen volt. Valószínű csúszott és a matricákat már nem akarták megvenni rá. Ha, a váz, motor, futómű okés (bár, ha megnézed a becsúszószárat már az sem fényes ), akkor nem lehet rossz vétel.

    SirKero

    Pár gondolat még, mielőtt teljesen félreértesz.

    Nem áll(t) szándékomban lehordani a 400-as Brugman-t. Egyik 165 cm magas barátomnak is az van, ráadásul tisztában vagyok vele, h minden szentnek maga felé hajlik a keze.
    Az itt eltöltött pár évem alatt igyekeztem objektív maradni - úgy az olaszokkal, s úgy a japókkal szemben is. Mint ahogy új Runner-t sem vennék a zsíros villa miatt, úgy 400-as Burgman-t sem, mivel szerintem van jobb a kategóriában.
    Megértem, ha valakinek számít az öblös csomagtartó, alacsony ülésmagasság, foteles testhelyzet / ülés, de pl. ilyen tekintetben egy SilverWing 400 vagy Majesty szvsz nyerőbb. (SW futóműve szintúgy nem csúcs, de legalább a váz merevebb)

    Ezektől függetlenül letagadhatatlan a Burgman eredete. Össze van rakva, érezni az anyagokon a japó minőséget, de a főbb hiányosságai nem kenhetőek arra, h; "maxi robogó, mint a többi, úgyhogy ez van, jobbat nem lehet csinálni".

    mod.

    A fentebbi rész nem arra ment válasznak, most látom, h írtál.

    A Burgman népszerűsége a nagyon jó marketingben rejlik.
    Minden évben frissítették, áttervezték, újították, reklámozzák(ták). Viszonylag korrekt áron adják a zsír újat, és alkatrész is van dögivel.
    Az elfogult, vagy éppen konzervatív "csakajapántotvesszük" vásárlói réteget is lefedik, így vitathatatlan, h népszerű.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák