Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ciróka úr

    csendes tag

    válasz Ciróka úr #1079 üzenetére

    Oké, belátom, nem sikerült épp tökéletesen a bemutatkozásom ebben a topicban, de akkor egy közérdekű közlemény azoknak, akik Giottos állvány vásárlásán gondolkodnak: :DD

    Tapasztalatból mondom, mert tegnap vettem egyet én is (9351-est).
    Az új, "b" jelzéssel ellátott Giottos állványok (pl. 9351b, 9361b, stb.) a nem "b"-s modellekhez képest feketék (nem fémesszürke), illetve a lábaik nem csavarósak, hanem fülespatentos megoldással rögzíthetők. Erre még azt mondhatnánk, hogy megéri ezeket venni 2-3 ezer forinttal kevesebbért, mint a régieket. DE! Nem jár már hozzájuk sem állványtáska sem pedig hordszíj az állványhoz (a szerelőkészletet legalább nem spórolták ki)! Aki ismeri a Giottos állványtáskáit, tudja mit veszít vele.
    Szóval érdemes odafigyelni, én mondjuk inkább utánajártam egy régebbi, nem "b"-s modellnek, és azt kell mondjam, nem bántam meg, mert ez az állványtáska nagyon pöpec minőségű, meg végülis a hordszíj is használhatónak tűnik. Az újakon a patentos lábrögzítés valamivel gyorsabb, mint a régi csavarós, viszont ez a csavarós állítólag úgy zár, hogy nem megy be sem por sem víz (jó, élesben még nem teszteltem, de így ránézésre tényleg jónak tűnik). Egyedül a színre mondom azt, hogy a fekete szerintem dögösebb, de ez meg ugye szubjektív erősen... :D

Új hozzászólás Aktív témák