Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz attila666 #1834 üzenetére

    Pedig pont talán a váz készítése a legkevesebb
    Méretre vágott anyagból kell valami doboz féleséget összerakni és patenra húzni csavarokkal....

    Ehhez képest összepasszintani a 28.000 darabból a nyákot, ilyen csati olyan csati firmware-ben megfordítani a motort és itt lötyög ott lötyög....

    CSAK HOGY TALÁN hasznosat is írjak:
    GREEE gépet már szereltem, nekem a Z tengelyen lévő menetes szárakat és a motorokat összekötő elemet láttam gyenge pontnak gyárilag. Ha a forgási középpont nem esik egybe a motornak és a menetes szárnak akkor bizony össze vissza rángatni fogja a fejet, ami minőségromláshoz vezet. De semmi baj nem kell újra feltalálni a spanyol viaszt, rengeteg fórum videó van, hogy mit hogyan érdemes megjavítani és akkor növelhető a nyomtatási minőség.

    Nézd mindhárom konstrukciója szinte ugyanaz. Ezért a Pénzért úgysem kapsz olyat amire ráküldöd a falból a delejt és 5 évig nyomtat rendületlenül...
    Ha meg karbantartani és Bangood meg alliexpreszezni kell bőven elég a GREE is....

    Utóírat:
    Most kövezzen meg mindenki, de én talán egy Delta printert jobbnak tartok, bár lehet csak azért mert sosem volt még :P
    Valahogy a konstrukciójában jobb kevesebb karbantartást igényel.

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák