Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz Gubu0101 #34834 üzenetére

    Köszi!
    Ez is egy jó ötlet, szerintem én is kipróbálom, ha más nem ír jobbat.

    A szélén húzott csíkot azért nem tartottam rossz ötletnek, mert így biztos, hogy meglett a nyomás a fejben. Viszont most így belegondolva nem szabadna már a melegítési fázisban is kinyomnia az anyagot, mert az azt jelenti, hogy működteti az extrudert, mikor még nem kellene. Illetve a nyomtatás végén semmilyen visszahúzás nincs. Szerintem.
    A nyomás előállításhoz meg elég lesz a szoknya is. Elvileg úgyis ezt a célt szolgálná.
    Az, hogy nyomtatás előtt középen leteszi a fejet a tálcára szerintem a nyomtató sajátossága. Az Anycube nem csinált ilyet, de nem is automata szintezős volt.
    Ha nem lesz más, akkor kipróbálok más szeletelőket is, mint a nyomtató gyártó sajátja vagy a korábban említett kalibrációhoz. Amit le is szedtem, meg nézegettem is, csak már késő volt, ma meg mással próbálkoztam.

    Eddig a legjobb eredményt 205/60 fokon, 5/30-as visszahúzással értem el. Közel sem jó eredmény, de a legjobb. Majd még kipróbálom 200 fokon azonos beállításokkal. Bár jóra így sem számítok.

Új hozzászólás Aktív témák