Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz tibaimp #69673 üzenetére

    Hát az lehet hogy a második bolt azért lökte vissza, de lehet tényleg kifogytak belőle mert azóta nincs is abban a boltban. A harmadik bolt ahonnan a második jön az Alza. Az első az a firstshop-tól fog érkezni, és tőlük jött tegnap még hogy csak 1 van belőle, így azért rendeltem máshonnan ahol törölték a rendelésem. Ezután rendeletem meg az Alza-n 8 ezerrel hosszabban, de várnom kellett volna még fél órát, ugyanis telefonáltak a firstshop-tól hogy felszabadult pár darab, és azon az áron tudnának adni második darabot mint az elsőt rendeltem, de addigra az Alza küldte a mailt hogy már a futárnak átadták, így azt már nem tudtam visszamondani, így egy picivel drágábban lesz meg a második példány.

    4k natívra meg nem biztos hogy át fogom tenni, tekintve hogy a most is bent lévő WD Red-ek sem úgy mennek.

    #69672 ForRedGlory

    Nem akarlak elszomorítani de nekem a 4TB-os WD Red-ek szerintem hasonló hangot adnak ki amikor terhelve van.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák