Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz Ren Hoek #17030 üzenetére

    De ennyiért nincs benne táp, pl. 1400-ért csak az átalakító van. :F
    Amiben van táp is, az ahogy látom 2600 körül áll álltalában, és még mehet feljebb, mert licites, és nem fixár.

    Nővéremnek egy WD Passport Essential 320GB van, hát az se egy sebességbajnok.
    És ráadásul a saját kábelén kívül mással, vagy hosszabbítóval (tekintve, hogy kb. 20cm-es a sajátja) nem hajlandó működni. :(
    Meg asszem volt olyan USB aljzat, amiről nem ment el - Y kábelt meg nem adnak hozzá, máséval meg szerintem szintén nem menne.

    CD gomba
    Ez jó :D

    Laptopra máshogy nem is lehet nagyon kötni külső vinyót.
    Igen, pontosan erre kéne, vagy régi gépre SATA-t, ismerősöknél javításokhoz, rendszer újratelepítésekhez, főképp notira, vagy akár adatot átvinni, ami nem fér el a 80GB-os 2,5" + MSI StarBox SATA-mra.

    usb szerintem gyakorlatban nem tud 30MB / secnél többet.
    Ja-ja, de kérdés az adapter tudja is ezt, mert ha mondjuk csak 20MB/s körüli (olvasásban), az már kevesebb.

    [ Szerkesztve ]

  • HSM

    félisten

    válasz Ren Hoek #17030 üzenetére

    Najó, de az USB ilyen téren egy sz*r... Azazhogy jó, csak nem erre való. Mivel az ÖSSZES eszköznek jut 480mbit/sec, meg még van pár gubanc a dologban.... Ezért jó a firewire.... Nekem WD Passport Studio-m van, és USB-n kihozza konstans a maxot, szűk 30Mb/sec-et, firewire-n (régi 400-as) bő 35MB/sec-et.... Nekem bevált, a nettopomról is hibátlanul megy, és nem csak a saját kábelével, és hosszabbítóval is oké. Pedig elméletben az USB 20%-al gyorsabb... :C (480 vs 400mbit/sec)

    Amúgy olyan 3000Ft-ért kapni azt az átalakítót, de napi használatra nem az igazi, elég macerás.... Persze, archiválásra kényelmetlen, de igen jó árú alternatíva. :D Én is erre használom a 320-as passportom. :K (Meg van rajta egy 5gb-os windóz7-telepítő partíció... :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák