Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz tothbe #1667 üzenetére

    Ugyan már, jó kis vinyó az, usb-s rackben nekem is van 1, ami évekig volt rendszer hdd, és még tökéletesen működik. :R

    Mai nap érdekes kálvária volt 400-500-as hdd keresés ügyében:

    - alien computers felhívása, tőlük 4 tipust kérdeztem ami az oldalukon van, hát egyik sincs raktáron (akkor mi a fenének nem írják oda, hogy rendelésre).

    - aqua: látom a honlapon, hogy van wd 5000AAKS, indulok is a dohány utcai üzletbe, már nincs mert lefoglalták és csak 1 db volt raktáron. :( Ezt nem értem, hogy miből tartana kiiratni nekik az oldalra, hogy hány db van még, mert akkor telefonálok hogy rakják félre, na meg egy 4 telephelyes több millió forint árúkészlettel rendelkező cég miért nem képes 1 db-nál többet tartani). Seagateből csak 7200.10-es volt, az meg nem kell. (az eladó meg simán nem tudta, hogy 7200.10 v. 7200.11, hanem rávágta, hogy biztos hogy 7200-es fordulatszámú).

    -aquaból elindultam kedvenc dvd beszerző helyem felé az akácfa utcába, odafele menet benyitok még egy pc boltba, kérdezem hogy 500-as hdd-jük van-e valamilyen? Erre meg a srác: hát most nincs, ill. gépben van egy samsung, de kiszereljük ha kell és kapsz 3 év garit.

    -users : itt legalább korrekten fel van tüntetve a honlapon, hogy csak rendelésre

    Végül találtam a readyben 5000AAKS-t, ezt félre is rakattam, nemsokára megyek érte.

    Azért nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz manapság beszerezni egy 400-500 gigás hdd-t, úgy hogy azért nem voltak olyan extra igényeim (vagy wd 4000AAKS, vagy seagate 7200.11-es, vagy wd 5000AAKS, vagy hitachi T7K).

  • TeeJay

    félisten

    válasz tothbe #1667 üzenetére

    5 éve megy hibátlanul és halkan
    egyenlőre még a teljesítménye is kielégítő, úgyhogy kivárom míg 500-600GB-os tányérokkal adják majd a vinyókat és akkor majd lecserélem egy új Seagate-re :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák